Dieta pudełkowa – z czym to się je?

27 Oct 2020 no comments dominik

Diety pudełkowe cieszą się coraz większą popularnością. Rosnące zainteresowanie taką formą cateringu w Polsce zdaje się wynikać z faktu, że, początkowo nieufni, z biegiem czasu i istnienia cateringów pudełkowych, przekonaliśmy się o wygodzie i trafności takiego rozwiązania. Czytaj dalej “Dieta pudełkowa – z czym to się je?”

Dla każdego coś dobrego

27 Oct 2020 no comments dominik

Cateringi dietetyczne, które każdego ranka dowożone są wprost pod Wasze drzwi, oferują szereg opcji i rodzajów diet. Nawet najbardziej wymagający smakosz jest w stanie znaleźć wśród nich coś dla siebie!

Restauracja w pudełku rozwija przed Wami wachlarz możliwości, od którego może zakręcić się w głowie. Która z opcji jest tą właściwą dla Ciebie? Czytaj dalej “Dla każdego coś dobrego”

Catering dietetyczny kontra otyłość

27 Oct 2020 no comments dominik

Otyłość to choroba przewlekła, która stała się, nie bójmy się tego powiedzieć, prawdziwym przekleństwem Naszych czasów. Alarmujące wyniki mówią, że już co piąty Polak boryka się z otyłością! Nadwagę ma niespełna 40% mieszkańców Naszego kraju. Czy nie jest przerażającym, że ponad połowa Polaków ma problemy ze zbyt dużą wagą? Czytaj dalej “Catering dietetyczny kontra otyłość”