Restauracja w Pudełku

Dobrze zjeść, też trzeba umieć!

04 Oct 2021 no comments dominik

Rodzinny biznes to często trudna sprawa, bo tyle ile charakterów – tyle opinii. Państwo Kocowscy należą do jednej z nielicznych rodzin, która wychodzi dobrze nie tylko na zdjęciu, ale także w życiu i biznesie. Szef kuchni – Michał Kocowski – właściciel firmy, przekazuje pałeczkę dzieciom, ale cały czas czuwa nad fuzją wyjątkowych smaków i niezapomnianych doznań!

OFFSET: Jakim szefem jest Twój tato?

Iga Kocowska: Wymagającym, ale przecie wszystkim wymaga od siebie! Tradycje kulinarne są jego pasją, dlatego gotuje z ogromną miłością i smakiem. Lubi eksperymentować, łączyć nowe smaki. Tato już od dziecka rozwijał swoją pasję w kultowej restauracji Corcovado w Poznaniu. Jego zmysł, talent i intuicja sprawiają, że zawsze z radością i podekscytowaniem sięgasz po kolejne danie. Restauracja w Pudełku to ludzie, którzy kochają zdrowy styl życia – dlatego nasz team rozumie naszą ideę. Tato nie musi szefować, bo każdy z naszych pracowników wie jakie są jego kompetencje i sumiennie je wykonuje. A jeśli na naszej wspólnej drodze pojawia się do rozwiązania problem – wspólnie o nim rozmawiamy.

O: Młode pokolenie jest pokorne czy żądne władzy:)?

Michał Kocowski: Ja mam dobre, uczynne i pełne pokory dzieci – choć, młodość rządzi się swoimi prawami. Syn poszedł w moje ślady, a córka ma wykształcenie w innej dziedzinie niż ja, dlatego zajmuje się marketingiem i zarządzaniem. Piękne zdjęcia, opisy na stronie – to jej zasługa. Wspieram jej działania, bo wiem, że marketing to jeden z najważniejszych elementów rozwoju biznesu. Można mieć świetny produkt, ale bez specjalistów od reklamy może zniknąć on w tłumie.

O: Restauracja w Pudełku to jednak catering, który wyróżnia się wśród innych diet pudełkowych. Dlaczego?

Iga Kocowska: Restauracja w Pudełku to pierwszy restauracyjny catering w Polsce. Dlatego przykładamy wagę, aby wydawane przez nas potrawy smakiem i wyglądem nie ustępowały tym serwowanym w najlepszych restauracjach. W swojej tradycji stawiamy na jakość. Produkty, których używają nasi kucharze do przygotowywania potraw są zawsze ekologiczne i świeże. Współpracujemy z dietetykami klinicznymi, którzy dokładają wszelkich starań żeby dieta zawierała w sobie wszystko to, co najzdrowsze i najlepsze dla twojego organizmu.

O: Dlaczego warto skorzystać z diety pudełkowej?

Iga Kocowska: W dzisiejszych czasach, coraz więcej osób nie ma czasu gotować. Pędzą za pracą, za dziećmi, obowiązkami domowymi i zapominają o tym co najważniejsze – o zdrowym odżywianiu. Wrzucają do żołądka byle co, a przez co szkodzą swojemu zdrowiu. A nasz catering? Wyobraź sobie, że każdego dnia po przebudzeniu, otwierasz drzwi, a na wycieraczce znajdujesz

kilka pudełeczek pełnych pysznych i zdrowych potraw. Nie musisz martwić się o gotowanie, jedno pudełko jesz na śniadanie, kilka innych zabierasz w podróż lub do pracy. Oszczędzasz w ten sposób czas i dbasz o zdrowie.

O: Jakie rodzaje diet macie w ofercie?

Iga Kocowska: Posiadamy wiele rodzajów diet np. Dieta Zdrowie Basic, Dieta Fit Beauty Woman, Dieta Wegańska, Dieta Wegetariańska, Dieta Hashimoto, Dieta Bezglutenowa, Dieta Sokowa, Odmładzająca, Dieta na Odporność, Odchudzająca i wiele innych. Jak widać każda z diet jest dedykowana konkretnej osobie. Jeśli lubisz sport, dbasz o siebie i jesteś kobietą – wybierz Dietę Fit dla Pań, a jeśli masz problemy z tarczycą – wybierz dietę dedykowaną osobom, które cierpią właśnie na ten problem.

O: Czy to prawda, że niegdyś miał Pan kłopot z utrzymaniem szczupłej, zdrowej sylwetki?

Michał Kocowski:Tak. Ja przez długi czas miałem problem z otyłością, walkę wygrałem dzięki zdrowej diecie, dlatego, dziś z rosnącą satysfakcję serwuję moim klientom same wartościowe posiłki.

Dieta pudełkowa – z czym to się je?

27 Oct 2020 no comments dominik

Diety pudełkowe cieszą się coraz większą popularnością. Rosnące zainteresowanie taką formą cateringu w Polsce zdaje się wynikać z faktu, że, początkowo nieufni, z biegiem czasu i istnienia cateringów pudełkowych, przekonaliśmy się o wygodzie i trafności takiego rozwiązania. Czytaj dalej „Dieta pudełkowa – z czym to się je?”

Dla każdego coś dobrego

27 Oct 2020 no comments dominik

Cateringi dietetyczne, które każdego ranka dowożone są wprost pod Wasze drzwi, oferują szereg opcji i rodzajów diet. Nawet najbardziej wymagający smakosz jest w stanie znaleźć wśród nich coś dla siebie!

Restauracja w pudełku rozwija przed Wami wachlarz możliwości, od którego może zakręcić się w głowie. Która z opcji jest tą właściwą dla Ciebie? Czytaj dalej „Dla każdego coś dobrego”

Catering dietetyczny kontra otyłość

27 Oct 2020 no comments dominik

Otyłość to choroba przewlekła, która stała się, nie bójmy się tego powiedzieć, prawdziwym przekleństwem Naszych czasów. Alarmujące wyniki mówią, że już co piąty Polak boryka się z otyłością! Nadwagę ma niespełna 40% mieszkańców Naszego kraju. Czy nie jest przerażającym, że ponad połowa Polaków ma problemy ze zbyt dużą wagą? Czytaj dalej „Catering dietetyczny kontra otyłość”